Галерея

 

 

В січні 2021 року вийшла в світ книжка «ХОДЬБА від 3 до 98...»,  укладачем якої є Президент ГО «Всеукраїнська Федерація ходьби Олександра Шимка», заслужений тренер України – Шимко Олександр Мусійович.

Ходьба, всі у лісі

 

 

Указ Президента України Володимира Зеленського №426/2020 «Про призначення державних стипендій видатним діячам фізкультури і спорту». Посилання на Указ.

Ходьба, всі у лісі

 

 

Локомоція - це різні рухи людини, пов'язані з переміщенням тіла у просторі (ходьба, плавання, біг, тощо). "Секретна вправа" для координації частин тіла при циклічній локомоції народилась у 1989 році. Але колеги-тренери("невдахи-шпигуни") вбачили в ній зовсім інше, тому за 30 років довели її до абсурду! Ефект протилежний! Ось що робить бездумне копіювання!

фото Шимко

 

 

Заслужений тренер України, Президент ГО »Всеукраїнська Федерація ходьби Олександра Шимка», Лауреат Національної премії »Спортивна гордість України – 2013 року», нагороджений орденом АВСУ «За досягнення у розвитку ветеранського спорту в Україні» сьогодні святкує свій сімдесятий день народження. 

фото Шимко

 

 

Члени Федерації завітали до ювіляра з поздоровленнями. Микола Андрійович улюбленець Федерації, приєднався до ходьби у 2008 р. Гуморист, веселун, душа колективу! Написав марш Федерації. Кандидат  технічних наук. Нагороджений медаллю  Федерації "За заслуги - ІІІ ступеня"

 Микола Андрійович улюбленець Федерації, приєднався до ходьби у 2008 р