Галерея

 

 

В січні 2021 року вийшла в світ книжка «ХОДЬБА від 3 до 98...»,  укладачем якої є Президент ГО «Всеукраїнська Федерація ходьби Олександра Шимка», заслужений тренер України – Шимко Олександр Мусійович.

Ходьба, всі у лісі

 

 

Указ Президента України Володимира Зеленського №426/2020 «Про призначення державних стипендій видатним діячам фізкультури і спорту». Посилання на Указ.

Ходьба, всі у лісі

 

 

Локомоція - це різні рухи людини, пов'язані з переміщенням тіла у просторі (ходьба, плавання, біг, тощо). "Секретна вправа" для координації частин тіла при циклічній локомоції народилась у 1989 році. Але колеги-тренери("невдахи-шпигуни") вбачили в ній зовсім інше, тому за 30 років довели її до абсурду! Ефект протилежний! Ось що робить бездумне копіювання!

фото Шимко

 

 

Заслужений тренер України, Президент ГО »Всеукраїнська Федерація ходьби Олександра Шимка», Лауреат Національної премії »Спортивна гордість України – 2013 року», нагороджений орденом АВСУ «За досягнення у розвитку ветеранського спорту в Україні» сьогодні святкує свій сімдесятий день народження. 

фото Шимко

 

 

Члени Федерації завітали до ювіляра з поздоровленнями. Микола Андрійович улюбленець Федерації, приєднався до ходьби у 2008 р. Гуморист, веселун, душа колективу! Написав марш Федерації. Кандидат  технічних наук. Нагороджений медаллю  Федерації "За заслуги - ІІІ ступеня"

 Микола Андрійович улюбленець Федерації, приєднався до ходьби у 2008 р

 

 

26 та 27 жовтня 2019 року Федерація відсвяткувала свою 13 річницю. Перший день святкування проходив у просторому залі, який вмістив 80 представників відокремлених підрозділів Федерації з Києва і Кривого Рогу, Київської, Харківської та Чернівецької областей. Також у святкуванні прийняли участь представники Асоціації ветеранів спорту України.

святкування у лісі-теремки 2019 року 27 жовтня, групове фото

 

 

Найкращі дні вересня 2019!... і 10 діб на ШимХода Базі! Поспішіть, і ви встигнете! Заїзд - до кінця дня 8 вересня, від`їзд - 19 вересня зранку... Незабутні 10 діб гарантовано! Шикарна програма - теорія і практика оздоровлення ходьбою, місяцеві ритми, раціональне і екологічно чисте харчування, новітні знання, англійська мова (два рівні), різноманітні конкурси і доступні змагання, співи, танці, вогнище... Запрошуємо як членів ФЕДЕРАЦІЇ ХОДЬБИ, так і новеньких. Щоб було веселіше - беріть з собою друзів чи знайомих ...
Деталі за тел.: +380 97 905 88 08;
або пишіть сюди: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Олександр Шимко

Шимхода База 2019 року, дивлячись з веранди.