Новини

 

 

В січні 2021 року вийшла в світ книжка «ХОДЬБА від 3 до 98...»,  укладачем якої є Президент ГО «Всеукраїнська Федерація ходьби Олександра Шимка», заслужений тренер України – Шимко Олександр Мусійович.

Ходьба, всі у лісі

 

 

Указ Президента України Володимира Зеленського №426/2020 «Про призначення державних стипендій видатним діячам фізкультури і спорту». Посилання на Указ.

Ходьба, всі у лісі

 

 

Локомоція - це різні рухи людини, пов'язані з переміщенням тіла у просторі (ходьба, плавання, біг, тощо). "Секретна вправа" для координації частин тіла при циклічній локомоції народилась у 1989 році. Але колеги-тренери("невдахи-шпигуни") вбачили в ній зовсім інше, тому за 30 років довели її до абсурду! Ефект протилежний! Ось що робить бездумне копіювання!

фото Шимко

 

 

Заслужений тренер України, Президент ГО »Всеукраїнська Федерація ходьби Олександра Шимка», Лауреат Національної премії »Спортивна гордість України – 2013 року», нагороджений орденом АВСУ «За досягнення у розвитку ветеранського спорту в Україні» сьогодні святкує свій сімдесятий день народження. 

фото Шимко

 

 

Стороженко Михайло Михайлович (11.11.1937–30.03.2020р) - відомий легкоатлет, знаний спеціаліст, майстер спорту міжнародного класу з десятиборства, Заслужений тренер України, динамівець (Львів, Ленінград, Київ). Він був другом Федерації ходьби від самого її започаткування.

майстер спорту міжнародного класу з десятиборства

 

 

Історії перемог з життя двох скороходів з м.Харкова, неодноразових чемпіонів зі спортивної ходьби, майстрів спорту - В. Ликова та В. Кавунова.

 

 

Тренування Харківського підрозділу Федерації (температура повітря мінус 10). Мороз і сонце - день чудовий!

5 років Харківському підрозділу, на природі 2019 року, колективне фото старту