Новини

 

 

Заслужений тренер України, Президент ГО »Всеукраїнська Федерація ходьби Олександра Шимка», Лауреат Національної премії »Спортивна гордість України – 2013 року», нагороджений орденом АВСУ «За досягнення у розвитку ветеранського спорту в Україні» сьогодні святкує свій сімдесятий день народження. 

фото Шимко

 

 

Стороженко Михайло Михайлович (11.11.1937–30.03.2020р) - відомий легкоатлет, знаний спеціаліст, майстер спорту міжнародного класу з десятиборства, Заслужений тренер України, динамівець (Львів, Ленінград, Київ). Він був другом Федерації ходьби від самого її започаткування.

майстер спорту міжнародного класу з десятиборства

 

 

Історії перемог з життя двох скороходів з м.Харкова, неодноразових чемпіонів зі спортивної ходьби, майстрів спорту - В. Ликова та В. Кавунова.

 

 

Тренування Харківського підрозділу Федерації (температура повітря мінус 10). Мороз і сонце - день чудовий!

5 років Харківському підрозділу, на природі 2019 року, колективне фото старту

 

 

Гра на уважність, відновлення спокою та рівноваги під керівництвом Олександра Шимка (молодшого).

 

 

 

Члени Федерації завітали до ювіляра з поздоровленнями. Микола Андрійович улюбленець Федерації, приєднався до ходьби у 2008 р. Гуморист, веселун, душа колективу! Написав марш Федерації. Кандидат  технічних наук. Нагороджений медаллю  Федерації "За заслуги - ІІІ ступеня"

 Микола Андрійович улюбленець Федерації, приєднався до ходьби у 2008 р

 

 

 

16-18 листопада 2019 року Харківський підрозділ відсвяткував свою 5-ту річницю. У святкуванні взяли участь Президент Федерації О.Шимко та члени Київського підрозділу А.Воробйова та А.Басюк.

5 років Харківському підрозділу, на природі 2019 року, колективне фото старту

 

 

26 та 27 жовтня 2019 року Федерація відсвяткувала свою 13 річницю. Перший день святкування проходив у просторому залі, який вмістив 80 представників відокремлених підрозділів Федерації з Києва і Кривого Рогу, Київської, Харківської та Чернівецької областей. Також у святкуванні прийняли участь представники Асоціації ветеранів спорту України.

святкування у лісі-теремки 2019 року 27 жовтня, групове фото

 

 

Найкращі дні вересня 2019!... і 10 діб на ШимХода Базі! Поспішіть, і ви встигнете! Заїзд - до кінця дня 8 вересня, від`їзд - 19 вересня зранку... Незабутні 10 діб гарантовано! Шикарна програма - теорія і практика оздоровлення ходьбою, місяцеві ритми, раціональне і екологічно чисте харчування, новітні знання, англійська мова (два рівні), різноманітні конкурси і доступні змагання, співи, танці, вогнище... Запрошуємо як членів ФЕДЕРАЦІЇ ХОДЬБИ, так і новеньких. Щоб було веселіше - беріть з собою друзів чи знайомих ...
Деталі за тел.: +380 97 905 88 08;
або пишіть сюди: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Олександр Шимко

Шимхода База 2019 року, дивлячись з веранди.