Новини

 

 

Історії перемог з життя двох скороходів з м.Харкова, неодноразових чемпіонів зі спортивної ходьби, майстрів спорту - В. Ликова та В. Кавунова.

 

 

Тренування Харківського підрозділу Федерації (температура повітря мінус 10). Мороз і сонце - день чудовий!

5 років Харківському підрозділу, на природі 2019 року, колективне фото старту

 

 

Гра на уважність, відновлення спокою та рівноваги під керівництвом Олександра Шимка (молодшого).

 

 

 

Члени Федерації завітали до ювіляра з поздоровленнями. Микола Андрійович улюбленець Федерації, приєднався до ходьби у 2008 р. Гуморист, веселун, душа колективу! Написав марш Федерації. Кандидат  технічних наук. Нагороджений медаллю  Федерації "За заслуги - ІІІ ступеня"

 Микола Андрійович улюбленець Федерації, приєднався до ходьби у 2008 р

 

 

 

16-18 листопада 2019 року Харківський підрозділ відсвяткував свою 5-ту річницю. У святкуванні взяли участь Президент Федерації О.Шимко та члени Київського підрозділу А.Воробйова та А.Басюк.

5 років Харківському підрозділу, на природі 2019 року, колективне фото старту

 

 

26 та 27 жовтня 2019 року Федерація відсвяткувала свою 13 річницю. Перший день святкування проходив у просторому залі, який вмістив 80 представників відокремлених підрозділів Федерації з Києва і Кривого Рогу, Київської, Харківської та Чернівецької областей. Також у святкуванні прийняли участь представники Асоціації ветеранів спорту України.

святкування у лісі-теремки 2019 року 27 жовтня, групове фото

 

 

Найкращі дні вересня 2019!... і 10 діб на ШимХода Базі! Поспішіть, і ви встигнете! Заїзд - до кінця дня 8 вересня, від`їзд - 19 вересня зранку... Незабутні 10 діб гарантовано! Шикарна програма - теорія і практика оздоровлення ходьбою, місяцеві ритми, раціональне і екологічно чисте харчування, новітні знання, англійська мова (два рівні), різноманітні конкурси і доступні змагання, співи, танці, вогнище... Запрошуємо як членів ФЕДЕРАЦІЇ ХОДЬБИ, так і новеньких. Щоб було веселіше - беріть з собою друзів чи знайомих ...
Деталі за тел.: +380 97 905 88 08;
або пишіть сюди: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Олександр Шимко

Шимхода База 2019 року, дивлячись з веранди.

 

 

З 30 липня по 9 серпня 2019 року відбувся другий оздоровчий навчально-тренувальний збір на базі ШимХода. Учасники - члени Київського, Чернівецького та Харківського підрозділів не тільки отримали неосяжні знання, заряд бадьорості та зміцнення імунітету, але й прийняли участь у благо-устрою нашої Бази.

Шимхода База 2019 року

 

 

22 липня 2019 року під час перебування членів Федерації Харківського та Криворізького підрозділів на оздоровчій базі в с.Мокіївка Полтавської області випала нагода відсвяткувати дні народження відпочиваючих з Кривого Рогу. Чим був наповнений цей чудовий день повідає наша фотосесія та відео.

Щоб переглянути фото натисніть тут.

Щоб переглянути відео натисніть тут.

 

 

 

25 липня 2019 року відбувся радіо ефір на Першому каналі Українського радіо - програма Життя+, ведуча Ірина Ткаченко. Тема ефіру: "Ходьба - природний стан для людини, ходьба як фізкультура та спорт". Співрозмовницею ефіру була Червоній Лідія Іванівна, 84 роки, член Федерації ходьби Олександра Шимка з 2009 року. Вона повідала як на протязі 10 років оздоровча ходьба, тренування на свіжому повітрі та настанови тренера допомагають їй бути здоровою, не хворіти та посміхатися життю.

Щоб переглянути відео натисніть тут.