Новини

 

 

22 липня 2019 року під час перебування членів Федерації Харківського та Криворізького підрозділів на оздоровчій базі в с.Мокіївка Полтавської області випала нагода відсвяткувати дні народження відпочиваючих з Кривого Рогу. Чим був наповнений цей чудовий день повідає наша фотосесія та відео.

Щоб переглянути фото натисніть тут.

Щоб переглянути відео натисніть тут.

 

 

 

25 липня 2019 року відбувся радіо ефір на Першому каналі Українського радіо - програма Життя+, ведуча Ірина Ткаченко. Тема ефіру: "Ходьба - природний стан для людини, ходьба як фізкультура та спорт". Співрозмовницею ефіру була Червоній Лідія Іванівна, 84 роки, член Федерації ходьби Олександра Шимка з 2009 року. Вона повідала як на протязі 10 років оздоровча ходьба, тренування на свіжому повітрі та настанови тренера допомагають їй бути здоровою, не хворіти та посміхатися життю.

Щоб переглянути відео натисніть тут.

 

 

 

Київський підрозділ Федерації ходьби проводить оздоровчо-тренувальні заняття кожної неділі та середи цілорічно у парку Шевченка о 10.00 під керівництвом заслуженого тренера України Олександра Шимка.

 

 

 

Пропонуємо переглянути відео інформацію Президента Федерації ходьби Олександра Шимка з пропозицією організувати своє оздоровлення, відпочинок та навчання на Базі ШимХода в с.Мокіївка Полтавської області в літній період.

 

 

Атмосфера проведення тренувань в Київському підрозділі Федерації завжди весела, радісна, наповнює тіло життєвою енергією та привносить в життя гарні емоції.

Вступне фото танців 2019 року

 

 

 

Інтерв’ю Президента Федерації ходьби Шимка О.М. в прямому ефірі радіо "Промінь" 14 березня 2019 року щодо впливу на людину місяцевих ритмів та визначення сумісності між людьми.

Для перегляду натисніть тут чи на фото!

 

 

 

Ось такий рекламний щит був розміщений Виконавчим комітетом Бориспільської міської Ради в місті Бориспіль, де запрошував усіх бажаючих мешканців міста долучитися до оздоровчої ходьби за унікальною методикою Олександра Шимка.

Білл Борд Шимхода у м. Бориспіль

 

 

Стаття Л.Польова-Саханда в газеті "Здоров’я та довголіття" 25-31 грудня 2012 р., №50 "Находіть собі здоров’я та подовжте якісне життя".

Щоб прочитати дану статтю натисніть тут.

 

 

Президент Всеукраїнської Федерації ходьби Олександра Шимка, заслужений тренер України поділився своєю винятковою методикою - яку роль місяцеві та сонячні ритми людини відіграють у процесі тренування.

Щоб прочитати дану методику у форматі .pdf натисніть тут .

Щоб прочитати дану методику у форматі фото натисніть тут .

 

 

Чарівні Феї (Тетяна Отт та Зося Литвин) уже на порозі зустрічали гостей своїми посмішками, дивовижними загадками, афоризмами та персональними подарунками. В залі звучала лірична музика, що створювала святковий настрій. Гарно оформлений зал (ідея нашої поетеси Лариси Кліменко) з кумедними плакатами та забавними гаслами, зустрічав членів Федерації для святкування Нового Року. 

Вступне фото святкування 2019 року 

 

 

Ходьба - найпростіше, природне і, як показують наукові дослідження, дуже корисне для продовження вашого життя заняття...

 

 

Стаття з журналу «Легка атлетика», №10, 1996 року. Досвід дитячого тренера по техниці та методиці тренувань зі спортивної ходьби дітей шкільного віку. Розповідає Владимир Морозов тренер по ходьбі Шуя Іванківської обл. Щоб прочитати дану статтю натисніть тут .