Газети та Журнали

 

 

В січні 2021 року вийшла в світ книжка «ХОДЬБА від 3 до 98...»,  укладачем якої є Президент ГО «Всеукраїнська Федерація ходьби Олександра Шимка», заслужений тренер України – Шимко Олександр Мусійович.

Ходьба, всі у лісі

 

 

"Сказав я Сергію Бубці: "не стрибай!"

фото Шимко

 

 

Стаття Л.Польова-Саханда в газеті "Здоров’я та довголіття" 25-31 грудня 2012 р., №50 "Находіть собі здоров’я та подовжте якісне життя".

Щоб прочитати дану статтю натисніть тут.

 

 

Стаття І.Айзенберг у тижневику «Індустрія здоров’я» №16 2013 року газети «Факти» про те, як у Київських гімназія вчителі разом з легкоатлетами під керівництвом заслуженого тренера України О.Шимка навчають учнів молодших класів 3 рази в неділю техніці спортивної ходьби.

Щоб прочитати дану статтю натисніть тут.

 

 

Стаття С.Богословської у Всеукраїнській газеті «Ескулап» від 03.03.2013р. про теорію техніки та методику тренувань у спортивній ходьбі, яка покращує настрій та самопочуття, нормалізує масу тіла і тиск, сприяє появі додаткової енергії та бажання змагатися.

Щоб прочитати дану статтю натисніть тут.

 

 

Стаття Е.Косинчук у газеті "Факти" від 30.11.2000р., яка розкриває теорію заслуженого тренера України по спортивній ходьбі О.Шимка про те, що якщо люди визнають свою залежність від місяця, то зможуть жити довше та щасливіше.

Щоб прочитати дану статтю натисніть тут.