В січні 2021 року вийшла в світ книжка «ХОДЬБА від 3 до 98...»,  укладачем якої є Президент ГО «Всеукраїнська Федерація ходьби Олександра Шимка», заслужений тренер України – Шимко Олександр Мусійович.

У продовж 50 років тренерської діяльності Олександр Мусійович зібрав понад 1000  творів-есе ходаків віком від 3 до 98 років  - спортсменів та людей передпенсійного  і пенсійного віку. В книжку увійшли 582 есе від 412 авторів із 36 населених пунктів Світу. Вони щиро поділилися своїм  відчуттям внутрішнього стану під час ходьби - думками, емоціями, радістю, успіхами, перемогами над собою.

Читач зможе переосмислити рухову дію людини по-іншому, відчути енергією життя, гармонію душі й тіла, досягти психологічного та емоційного розвантаження. Ходьба змінить його життя на краще  – відкриються  таланти до різного роду творчості, з’явиться впевненість у собі та радість від спілкування, прийде відчуття , що в тебе виросли крила. Не забариться і покращення здоров’я. 

 

Успіхів в оздоровленні, самопізнанні і вираженні себе у русі  бажає Вам заслужений тренер України, Лауреат Державної премії «Спортивна гордість країни 2013» - ОЛЕКСАНДР ШИМКО.


Посилання на Відео презентацію. Натисніть ТУТ!