Про нас


Громадська організація «Всеукраїнська Федерація ходьби Олександра Шимка» офіційно веде свій відлік з осені 2006 року.

Наша місія – популяризація різновидів ходьби, для вирішення різноманітних програм і задач. Нам приємно усвідомлювати, що наша діяльність цілком і точно відповідає прописаному у нашому СТАТУТІ!

Члени нашої ФЕДЕРАЦІЇ не лише покращують свій фізичний та психо-фізіологічний стан, але й здобувають славу для України на міжнародній арені.

Станом на 1 грудня 2018 року 26 членів ФЕДЕРАЦІЇ здобули 209 медалей (107 золотих, 71 срібну і 31 бронзову) на Чемпіонатах Світу та Європи серед ветеранів.

Неповний перелік країн, де були наші представники: Австралія, Австрія, Бельгія, Бразилія, Ватикан, Данія, Іспанія, Італія, Канада, Монако, Німеччина, Норвегія, Польща, Сан-Марино, США, Туреччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія.

Кількість членів у відокремлених підрозділах – коливається протягом року і залежить від деяких чинників, та все одно, заняття завжди – просто неба! Переважна частина – пенсіонери, але ми завжди раді і молодшим!

Населені пункти України де створені відокремлені підрозділи ФЕДЕРАЦІЇ ХОДЬБИ (у деяких містах існує більше ніж 1 група)

Відокремлені підрозділи у населених пунктах виникають завдяки ентузіастам, які відкривають для себе ходьбу. По мірі створення таких груп, ми там проводимо майстер-клас, з основ техніки ходьби та методики тренування. Майстер-класи вже були проведені у містах: Львів - 7 разів; Харків – 6 разів, Євпаторія – 5 разів; по 3 рази: Запоріжжя, Іллічівськ, Красний Луч, Мукачеве, Плоске, Рівне, Чернігів; по 2 рази: Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Гусарка, Дніпро, Залізний Порт, Сімферополь, Ів-Франківськ, Луганськ, Харків, Херсон, Чернівці, Ялта; по 1 разу: Житомир, Луцьк, Одеса, Полтава, Радомишль, Свалява, Хмельницький, Черкаси. Методику для оздоровлення та підготовки ходаків світового рівня використовують понад 20 країн світу.

Ми створюємо сучасне, дійове, небайдуже та активне суспільство, яке піклується про своє здоров’я, тим самим даєм приклад молодому поколінню, як треба додавати життя до років.

До 2016 року ми проводили свої літні, оздоровчі та тренувальні заходи в різних куточках України, від Києва до Чорного моря, від Слобожанщини – до Карпат, поки не зрозуміли, що можемо створити свою базу. І от, в 2016 році в складчину придбали ділянку землі і на сьогодні, в принципі, вже готові приймати членів ФЕДЕРАЦІЇ на відпочинок, оздоровлення та підготовку до майбутніх змагань.

Створене нами оздоровче середовище допомагає нам, пенсіонерам та іншим людям, отримати заряд бадьорості, знайти однодумців, друзів, не бути самотніми, активно спілкуватися, бути впевненими, радісними з усмішкою на устах.

Разом організовуємо дозвілля: зустрічі Нового року, святкування дня Федерації, поздоровлення іменинників, походи до театрів, музеїв, співи, декламування віршів, проведення екскурсій. Саме улюблене наше українське творіння - це виготовлення оберігів ляльок-мотанок.

Ми завжди веселі, радісні, нам хочеться розвиватися та не зупинятися на досягненому. Так що не зволікайте та приєднуйтесь до нас. Ми завжди раді Вам!


З повагою

Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ХОДЬБИ ОЛЕКСАНДРА ШИМКА»