Новини

 

 

Стаття Л.Польова-Саханда в газеті "Здоров’я та довголіття" 25-31 грудня 2012 р., №50 "Находіть собі здоров’я та подовжте якісне життя".

Щоб прочитати дану статтю натисніть тут.

 

 

Президент Всеукраїнської Федерації ходьби Олександра Шимка, заслужений тренер України поділився своєю винятковою методикою - яку роль місяцеві та сонячні ритми людини відіграють у процесі тренування.

Щоб прочитати дану методику у форматі .pdf натисніть тут .

Щоб прочитати дану методику у форматі фото натисніть тут .

 

 

Чарівні Феї (Тетяна Отт та Зося Литвин) уже на порозі зустрічали гостей своїми посмішками, дивовижними загадками, афоризмами та персональними подарунками. В залі звучала лірична музика, що створювала святковий настрій. Гарно оформлений зал (ідея нашої поетеси Лариси Кліменко) з кумедними плакатами та забавними гаслами, зустрічав членів Федерації для святкування Нового Року. 

Вступне фото святкування 2019 року 

 

 

Ходьба - найпростіше, природне і, як показують наукові дослідження, дуже корисне для продовження вашого життя заняття...

 

 

Стаття з журналу «Легка атлетика», №10, 1996 року. Досвід дитячого тренера по техниці та методиці тренувань зі спортивної ходьби дітей шкільного віку. Розповідає Владимир Морозов тренер по ходьбі Шуя Іванківської обл. Щоб прочитати дану статтю натисніть тут .

 

 

 14 грудня 2018 року у Міжнародному виставковому центрі Асоціація ветеранів спорту України спільно з Національним олімпійським комітетом та Міністерством спорту провела нараду за участю обласних структурних підрозділів, всеукраїнських федерацій, асоціацій, спілок з видів спорту, провідних фахівців і ветеранів спорту.

 Конференція 14 грудня 2018 року Титульна

 

 

Харківська газета « Трибуна « від 14 грудня 2018 року №97-98 опублікувала статтю про святкування Харківським підрозділом Федерації ходьби чотирьох річчя  оздоровчої ходьби за методикою заслуженого тренера України Олександра Шимка для людей  літнього  віку та молоді. Щоб прочитати дану статтю натисніть тут чи на світлині.

 

 

 

Інтерв`ю Президента Федерації ходьби Шимка О.М. про унікальність спортивно-оздоровчої ходьби, впливи ритмів Місяця на здоров'я, сумісність між людьми, особливості харчування, тощо.

Фото радіо отчизна 04.12.2018

 

 

 

 21 листопада 2018 року, в День Гідності та Свободи, запам’ятається нам як благодійне, світле дійство ШимХоди в Київському військовому шпиталі для наших захисників.

Госпиталь

 

 

 

 18 листопада 2018 р. майже три десятка наших друзів знову зібралися у Київській молодіжній бібліотеці (вул. Толстого 49, завідуюча Галківська Г.О.) для подальшого вдосконалення своєї майстерності у створенні оберіга-ляльки-мотанки.

Ляльки Мотанки

 

 

 

Харківський підрозділ 16-18 листопада 2018 року відзначив 4-у річницю свого створення. На святкування приїхав Заслужений тренер України, Президент Федерації Шимко О.М.

Фото Харків разом

 

 

 

27 жовтня 2018 року у одному із залів МВЦ (директор Ткаченко В.В.) були проведені звітньо-виборчі збори Федерації.

Збори федерації 2018 27 жовтня